Finansal Okuryazarlık

 

FİNANSAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ

Finansal Okuryazarlık Eğitimi, üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan yarım günlük sertifikalı bir eğitim programdır.

Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Devrim Dumludağ’ın yürüteceği program, üniversite öğrencilerine temel ekonomik kavramları ve iktisat metodolojisini tanıtarak ekonomik parametreleri çözümleyebilme ve finansal göstergeleri okuyabilme becerisi kazandırma amacıyla hazırlanmıştır.

Yaşamın her alanını etkileyen iktisadi olgulara aşinalık kazanmanın temel olarak hedeflendiği Finansal Okuryazarlık Eğitimi programında katılımcılar, bankacılık sisteminin işleyişi ve bankaların günümüz dünyasındaki yeri hakkında da bilgi sahibi olacaklardır. Böylelikle gündelik hayatta pek çok ürününden yararlandığımız bankaların reel ekonomiye etkileri görünür hale gelecektir.

Ayda iki kere tekrar edilecek program, tatil ve sınav dönemleri hariç yıl boyunca devam edecektir.

Tüm katılımcılara sertifika verilecektir.

Müze içinde yer alan Kültür Yayınları Satış Mağazası’ndaki tüm yayınlarda, Finansal Okuryazarlık Eğitimi katılımcılarına özel %30 indirim uygulanacaktır.

Rezervasyon zorunlu olup, sınırlı sayıda katılımcı kabul edilebilecektir.

Eğitim ücretsizdir.

Rezervasyon için: Adınız, soyadınız, cep telefonu, okul ve bölüm bilgilerinizle beraber katılmak istediğiniz eğitim tarihini yazıp muze@isbank.com.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi için 0212 511 18 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Eğitim Günleri

Eğitim tarihlerini Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

 

 

Posted Şubat 29, 2016 by dumludag

%d blogcu bunu beğendi: